Mobirise Site Maker

СТАТТІ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬОВО - ГВИНТОВИХ ФУНДАМЕНТІВ І ДОКУМЕНТАЦІЯ

СТАТТІ ЩО-ДО ВИКОРИСТАННЯ ПАЛЬ:

Гвинтові палі особливо вигідно застосовувати в якості фундаменту при складному рельєфі місцевості, перепаді висот, слабких і обводнених ґрунтах. Економія фінансових витрат складе від 30 до 70 відсотків.


Гвинтові палі (геошурупи) - це металеві труби довжиною від 1 до 3 метрів з буровими наконечниками, які вкручуються, як шурупи, в землю, а на їх верхніх торцях робиться обв'язка з металу або дерева. Таким чином, швидко і без обтяжливих бетонних робіт створюється фундамент вашого будинку.

Гвинтові палі прекрасно себе зарекомендували при будівництві фундаментів заміських житлових будинків, облаштуванні терас, альтанок, навісів, містків, причалів, дитячих майданчиків, в тому числі і будиночків на деревах.


Історія питання.

Скажімо прямо, подібна технологія будівництва фундаментів не нова. Хто мав справу з цвяхами і шурупами, напевно знає, що закручувати завжди надійніше і зручніше, ніж забивати. Цю особливість ще в середині 19 століття спробували використовувати англійські інженери при зведенні маяків в гирлі Темзи. Створені ними гвинтові палі показали незаперечну перевагу в порівнянні з забивними палями. Технологію відразу ж підхопили і в інших країнах.

В нашому Дніпро-Бузькому лимані досі несуть службу маяки на гвинтових фундаментах, побудовані ще на початку 20 століття.

Однак, в цивільному будівництві технологія не знайшла спочатку широкого застосування. Довгий час там віддавали перевагу литим бетонним фундаментів.

І тільки останнім часом гвинтові палі стали широко використовувати для будь-яких типів будівель та споруд, що обумовлено також появою сучасних технологій домобудівництва - канадських, фінських, каркасних, SIP-панельних , з газо- і піноблоків. Крім того, стали більше приділяти увагу рівню витрат на виробництво фундаментів шляхом пошуку оптимального співвідношення ціни і надійності конструкції.

Традиційні бетонні фундаменти поступово стають вчорашнім днем.



Також пропонуємо вам комплектуючі для відкотних воріт. Зібрані в зручні комплекти для відповідних воріт.



Особливості застосування гвинтових паль.

Масивний бетонний фундамент завжди дорогий, вимагає досить багато часу на підготовку, заливку бетоном, його застигання і відстоювання. 

Йому віддають перевагу, коли не впевнені у стійкості грунту, помилково вважаючи, що фундамент, заснований на гвинтових палях, що не настільки надійний, ніж бетонний.

Насправді, побоювання марні. Крім того, на деяких типах грунтів або певному рельєф місцевості, будівництво бетонного фундаменту неефективно, затратно, а то й неможливо.

Гвинтові палі, в свою чергу, мають більш широкий спектр застосування. Для них не є перешкодою складний рельєф місцевості або склад грунту. При цьому, розрахувавши необхідну кількість паль, легко забезпечується необхідна міцність конструкції.

При угвинчуванні палі в грунт відбувається його сильне ущільнення, тобто наконечник палі розсовує грунт, а той пручається і забезпечує контрзахід - стискає палю. Це забезпечує високу несучу здатність свайне конструкції. Наприклад, 2-х метрова паля з діаметром 76 + 30 мм (завдяки наявності навитої різьблення), загвинченими в 1,9 м несучого грунту забезпечує несучу здатність в середньому 2-4,5 т, чого цілком достатньо для забезпечення несучої здатності на кожній точці опори майбутньої будови.

Ще одна перевага гвинтових паль - протидія силам морозного пученія грунту.

Як відомо, верхні шари грунту містять воду, яка, в залежності від пори року, то замерзає, то розморожується - і грунт змінює свій обсяг. Крім того, замерзання і відтаювання грунту відбувається нерівномірно. В результаті грунт під будинком рухається, і у нього змінюється здатність витримувати тиск будівельних конструкцій. Якщо при будівництві будинку не врахували геологічні особливості грунту, або заклали традиційний бетонний фундамент недостатньо глибоко - вище точки промерзання (для України це від 80 см до 1,2 м), то стіни і кути будівлі не будуть утримуватися на одному рівні. Окремі частини будинку почнуть «провисати», що призведе з часом до утворення на стінах тріщин. Як кажуть в такому випадку - «будівля тріщить по швах». Коли цей процес вже почався, то він буде прогресувати з року в рік, і поступово будинок прийде в непридатність, якщо не вжити спеціальних заходів.

При облаштуванні фундаменту за допомогою гвинтових паль, несуча частина палі буде завжди знаходитися за лінією точки промерзання, в тій частині грунту, яка не схильна до якихось об'ємним змінам. Тому такий фундамент буде стояти абсолютно нерухомо.



Рекомендуємо поглянути наші рами відкотних воріт СП Прем’єр з гарячекатанної сталі.



Таким чином, нагадаємо ОСНОВНІ переваги фундаментів, побудованих із застосуванням гвинтових паль:

• Швидкість будівництва (фундамент середнього по величині будинку із застосуванням гвинтових паль робиться за 1-2 дня за участю 3-4 осіб, і він відразу буде готовий до експлуатації). А при облаштуванні бетонного фундаменту потрібно чекати місяцями поки конструкція знайде необхідну міцність.

• Довговічність конструкцій (при виробництві гвинтових паль використовується метод гарячого оцинкування згідно з європейськими нормами DINEN ISO 1461-2009, яке запобігає корозії такої палі на період не менше 50 років)

• Чистота на будівельному майданчику. Немає ніяких земельних і бетонних робіт. Відсутня важка техніка. Неушкодженими залишаться дерева та інші насадження.

• Можливість ефективного застосування при будь-якому рельєфі місцевості (в т.ч. на схилах і берегах водойм) і, практично, на всіх типах ґрунту (крім скельних порід і глибоких торфовищах, де будуть потрібні додаткові роботи)

• Економічність. Якщо лити повноцінний бетонний фундамент (як уже говорилося - нижче глибини промерзання), то він обійдеться в не меншу суму, що і фундамент. Зазвичай навіть дорожче. Особливо ця різниця в ціні буде заміна там, де ділянка нерівний, має перепади. В цьому випадку, цокольні стіни зажадають великих обсягів бетону, арматури та інших матеріалів, що, безсумнівно, збільшить витрати.

• Багаторазовість установки. При необхідності палі можна викрутити і перевстановити в іншому місці (зручно при будівництві тимчасових споруд).

Зсувні або відкатні ворота набирають все більшої популярності в якості в'їзної групи до приватних заміських будинках і на різних підприємствах. Маса конструкції воріт, навіть з кованими елементами, як правило, не робить великого тиску на фундамент. При цьому змінне навантаження, яке виникає при експлуатації воріт, розхитує підставу. Для злагодженої роботи механізму потрібно, щоб відхилення в русі відкатного механізму були мінімальними. Для цього при монтажі воріт потрібно передбачити надійне фундаментне підставу. Зазвичай під відкатні ворота заливають бетонний фундамент. Закладати така підстава потрібно нижче лінії промерзання ґрунту, що вимагає чималих трудових і фінансових витрат. Виникаючі в ході використання відкатного механізму вібрації поступово руйнують бетон.


Використання під ворота свайно-гвинтового фундаменту - оптимальне в економічному і технічному плані рішення. Гвинтові палі дозволяють встановлювати ворота навіть на ділянках зі складним грунтом. Невелика поверхнязіткнення і достатня глибина вгвинчування в грунт нівелює вплив рухливих рухливих грунтів на положення опорної конструкції. Гвинтові палі досить просто встановлювати, для цього не потрібно наймати важку будівельну техніку, при бажанні можна провести монтаж паль вручну. Пальово - гвинтовий фундамент під відкатні ворота споруджується набагато швидше бетонного, крім цього, варто відзначити, що в використанні цієї технології немає прихильності до сезону проведення монтажних робіт. Якщо бетонну основу має кілька діб схоплюватися і набирати міцність, палі можна навантажувати відразу після вгвинчування. Одна паля витримує навантаження від 2 до 4 тонн в залежності від товщини і довжини витковой частини палі. Зазвичай для установки воріт потрібно всього 3 палі довжиною до 2 метрів.



Для зварювання відкатних воріт рекомендуємо використовувати наше кутове з'єднання т-подібного профілю.



Крім описаних переваг, важливим є той факт, що при необхідності гвинтові палі можна демонтувати і повторно встановити на новому місці.

Розвиток сучасних будівельних технологій значно розширило можливості приватного будівництва - зараз побудувати будинок, баню або гараж можна навіть на самому, здавалося б, не придатному для цих цілей ділянці. Основна складність зведення будівель на болотистих територіях або грунтах з високою пучинистом, полягає в забезпеченні необхідної стійкості підстави споруди. Для вирішення цієї проблеми з успіхом застосовують фундамент на гвинтових палях. Гвинтові палі дозволяють будувати будівлі на будь-яких грунтах. Звести фундамент палі не складе труднощів - вартість такої роботи менше, ніж витрати на бетонний фундамент. Економія виникає також в тому, що немає необхідності займатися вирівнюванням ділянки - палі можна монтувати на території з перепадами висот. Гвинтові палі відмінно підходять для легких конструкцій, зокрема, широкого поширення набуло їх використання в будівництві приватних лазень і саун. Пов'язано це з тим, що традиційно лазні будують з дерева - легкого і міцного матеріалу. Для ваги такої конструкції буде зайвим заливати бетонний фундамент, свайно-гвинтовий буде відмінним варіантом. Також найчастіше забудовники хочуть зробити власну баню ближче до річки або озера, у кого є така можливість, а у води грунт особливо нестійкий - гвинтові палі легко впораються і з цією проблемою.


Гвинтові палі для лазні можуть встановлюватися навіть вручну, що значно економить кошти і час. Для виготовлення паль використовується конструкційна сталь з подальшою гарячою оцинковкой. Опори розташовують в ключових місцях майбутньої споруди - під кутами, під внутрішніми стінами. Розрахунок кількості необхідних паль і план їх розташування складається в рамках проектування лазні. Проект будівлі повинен складатися професійним фахівцем, який правильно розрахує навантаження на фундамент і грунт. Грамотний проект лазні - запорука того, що вона буде радувати вас довгі роки.

Пристрій свайно-гвинтового фундаменту допустимо виробляти в будь-який час року, в тому числі і в зимовий період. Температурні обмеження і погодні умови також відсутні. Єдиний момент - це складність вгвинчування палі при проходженні шару промерзлого грунту, при цьому зазвичай попередньо пробуривают тонку щілину, в яку потім ввинчивают кручені палю. Можливість монтувати гвинтові палі взимку - одне з основних переваг фундаменту даного типу. Сукупність усіх достоїнств гвинтових паль - швидкість і легкість монтажу, здатність працювати в найнесприятливіших грунтах, вигідна вартість - говорить про високу конкурентоспроможність і доцільності застосування гвинтових паль в області малоповерхового житлового будівництва. 


Технологія монтажу свайно-гвинтового фундаменту в зимовий період дозволяє проводити роботи в короткі терміни із забезпеченням високого ступеня надійності конструкції. Безсумнівна перевага полягає в обмеженому використанні розчинів бетону взимку, що вимагає істотного збільшення фінансових і фізичних витрат. Застосування гвинтових паль - це відсутність робіт по влаштуванню опалубки, армування, підготовці основи із застосуванням піску і щебеню. Без сумніву, установка гвинтових паль взимку - це найоптимальніше рішення для будівництва будинків малої поверховості. Виробництво робіт по монтажу свайно-гвинтового фундаменту взимку передбачає наступні послідовно виконуються операції:

- майданчик будівництва очищають від снігу і готують під'їзні шляхи для будівельної техніки;

- виробляють розмітку пальового поля - відзначають місця розміщення гвинтових паль;

- приступають до послідовного вгвинчування самих паль.

Установку опор починають з характерних точок - кутів і місць перетину зовнішніх і внутрішніх стін, одночасно забезпечують горизонтальний рівень верхніх частин паль; це один з важливих етапів, оскільки різниця в оцінках спричинить обов'язковий демонтаж і повторну установку паль, а це в зимовий період особливо не бажано; 


позначки рівня рекомендують задавати при денному освітленні, з цією метою використовують геодезичні прилади: теодоліт і нівелір. Після установки паль встановлюють сталеві оголовки необхідної форми і виробляють обв'язку пальового поля.

 

В цілому використання свайно-гвинтовий технології призводить до значного економічного ефекту в області будівельного виробництва і служить найнадійнішим рішенням в зимовий період.

Ми виробляємо гвинтові палі, найвищої якості які проходять гарячу оцинковку згідно європейських норм DIN EN ISO 1461. Вони ідеально підходять в якості опор для приватного житлового будівництва, швидкомонтованих будівель, систем огорож і воріт, придорожніх конструкцій, гідротехнічних споруд, енерносістем і т.д.


Ми будемо раді допомогти Вам у виборі гвинтових паль для будь-якого типу будівель і споруд на Вашій ділянці!

Відвантаження продукції виробляємо по всій території України і за межі нашої країни.

Запрошуємо до співпраці дилерів та партнерів!

Ви можете отримати будь-які консультації по телефону, замовивши зворотний дзвінок або відправивши нам повідомлення, заповнивши форму нижче.

ФОРМА ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ З НАМИ

Заповніть форму, натисніть "ВІДПРАВИТИ" і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Телефон: +38 (093) 751 1427
Email: info@sppremier.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ