Mobirise

ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ В МУНІЦИПАЛЬНОМУ БУДІВНИЦТВІ

Гвинтові палі можна застосовувати практично у всіх сферах господарської діяльності міської інфраструктури. Через простоту монтажу, відмінних характеристик по міцності конструкції на будь-яких грунтах і ландшафтах пальово - гвинтові фундаменти набули популярності в багатьох країнах світу для застосування в будівництві та облаштуванні міської інфраструктури.


Постійний розвиток міської інфраструктури, дефіцит вільних площ під забудову все частіше змушує задіяти ландшафти зі складною структурою, на яких складно зводити фундамент традиційними методами. У таких ситуаціях гвинтові палі незамінні для будь-яких видів будівництва, особливо для будівництва паркових терас, альтанок, пішохідних мостів.


У муніципальній інфраструктурі гвинтові палі застосовують в якості опор ліній електропостачання для міського транспорту, опор теплотрас, газопроводів, для будівництва дитячих майданчиків, садових - паркових комплексів, як опори лавок, вуличних ліхтарів, огорож, парканів і так далі.


У міському будівництві як правило всі роботи необхідно проводити оперативно, швидко, економно і ефективно. Пальово - гвинтовий фундамент підходить для багатьох видів будівництва за всіма показниками:


  • гвинтові палі практично не мають обмежень при будівництві легких будівель і будь-яких конструкцій;
  • найшвидший монтаж фундаменту, без проведення земельних робіт;
  • установка паль проходить без вібрацій і шуму, що дозволяє використовувати їх в густонаселених частинах міста без шуму;
  • проведення будівельних та ремонтних робіт круглий рік в будь-яку погоду, сезонність відсутня;
  • пальово - гвинтовий фундамент найекономічніший, так як відпадає багато підготовчих земельних робіт і робіт пов'язаних з вивезення будівельного сміття.


Ми будемо раді допомогти Вам у виборі гвинтових паль для різних типів типів будівель муніципальної інфраструктури.

Відвантаження продукції виробляємо по всій території України і за межі нашої країни.

Запрошуємо до співпраці партнерів!

Ви можете отримати будь-які консультації по телефону, замовивши зворотний дзвінок або відправивши нам повідомлення, заповнивши форму нижче.


Якщо вам потрібні вітростійки відкотні ворота, загляніть до нашого каталогу СП Прем’єр.


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ