Web Generator

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ МЕХАНІЗОВАНОГО МОНТАЖУ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ І НАДАЄМО ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МОНТАЖУ В ОРЕНДУ

Як ми здійснюємо монтаж фундаменту і установку гвинтових паль


Зверніть Вашу увагу, що при установці гвинтових паль різьбова частина палі повинна увійти в грунт нижче глибини промерзання, для нашої кліматичної зони це глибина від 0,8 до 1,2 метрів.


Процедура установки пальово - гвинтового фундаменту ділиться всього на два етапи:

  1. Підготовка. Необхідно прорахувати точну кількість гвинтових паль. Для цього ми отримуємо у замовника точні геометричні характеристики об'єкту, що будується. Необхідна кількість паль залежить як від розмірів споруджуваного об'єкта і особливостей грунту. Зазвичай палі вкручуються на відстані не більше трьох метрів один від одного. Виходячи з типу споруджуваного об'єкта його розмірів і ваги нами прораховується рекомендована довжина, діаметр і довжина витковой частини гвинтових паль для кожного об'єкта індивідуально. Для заборів та воріт існують стандартні рекомендації по вибору паль для такого типу будівель.
  2. Установка паль. Здійснюється відповідно до розробленого проекту фундаменту, в якому вказуються точки вгвинчування паль і глибина на яку вони вгвинчуються. Гвинтові палі вкручуються вертикально, по столбовому рівню. Монтаж здійснюється вручну, або за допомогою спеціальної техніки. Перевірка вертикалі виконується протягом всієї процедури загвинчування, відхилення установки паль по вертикалі не допускається більше двох градусів.


Ми з високим професіоналізмом займемося установкою, довговічного пальового фундаменту під різні будівельні об'єкти на Вашій ділянці. До початку робіт Ви отримаєте кваліфіковану консультацію з усіх питань технічного характеру. Ми облаштуємо для Вас надійний фундамент з використанням гвинтових паль. Наш багаторічний досвід по установці автоматичних відкотних консольних воріт і облаштування для них фундаменту гарантія того, що зведення якісного пальового фундаменту пройде швидко і безпечно.


Ви можете самі провести монтаж гвинтових паль, якщо такий спосіб вам найбільш прийнятний. Для ручного закручування гвинтових паль ми надаємо в оренду оснащення безкоштовно (під заставу вартості інструментів).


Ми здійснюємо монтаж гвинтових паль гідравлічними установками на базі навантажувачів BOBCAT і AVANT в доступних для під'їзду місцях. 

Вартість механічного монтажу - 250 грнівен за 1 погонний метр палі. 

Вартість доставки паль, бригади монтажників з монтажною технікою на об'єкти по Києву - 1000 грн, за межі Києва + від поста - 26 гривень за кілометр в одну сторону.


Техніка для монтажу гвинтових паль до ділянки доставляється автомобільної платформою. Вивантаження міні-трактора необов'язково відбувається безпосередньо на ділянці. До ділянки міні-трактор має можливість пересуватися своїм ходом. Доставка паль здійснюється разом з технікою і бригадою монтажників. 


Ознайомившись з нашою пропозицією, Ви переконаєтеся, що вартість нашого пальового фундаменту є максимально доступною і вигідною.


Ми гарантуємо оперативний монтаж пальового фундаменту нашими силами. Власне виробництво гвинтових паль із застосуванням сучасних технологій дозволяє нам здійснювати оперативне виготовлення будь-яких нестандартних видів паль різної довжини і діаметру. При помірних обсягах робіт монтаж паль проводиться протягом одного дня.


Якщо вам потрібна рама відкотних воріт з нержавіючої сталі або комплектуючі, загляніть до каталогу СП Прем’єр.Ми проводимо монтаж на грунтах будь-якої складності за мінімальною вартістю, що важливо при такій кризовій ситуації в економіці нашої країни. Таких показників вдалося досягти завдяки сучасному обладнанню та залученню досвідчених монтажників. Пристрій пальово - гвинтового фундаменту будь-якої складності у нас виконують високоякісні фахівці.


Ми будемо раді допомогти Вам у виборі та монтажу гвинтових паль для для будь-яких будівельних об'єктів!

Відвантаження продукції виробляємо по всій території України і за межі нашої країни.

Запрошуємо до співпраці партнерів!

Ви можете отримати будь-які консультації по телефону, замовивши зворотний дзвінок або відправивши нам повідомлення, заповнивши форму нижче.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ