Mobirise Web Page Generator

ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ ДЛЯ ЗВЕДЕННЯ ШВИДКОМОНТОВАНИХ БУДІВЕЛЬ І АНГАРІВ

Одним з напрямків будівництва, в якому в якості фундаменту ідеально підходять гвинтові палі - це будівництво швидкомонтованих будинків. До них відносяться: класичні ангари з метало-конструкцій, арочні безкаркасні ангари, промислові теплиці, швидкобудуюємі промислові будівлі, модульні офіси, паркувальні навіси, різні арочні конструкції і інші. Так як назва технології говорить сама за себе - швидкомонтовані, то найшвидший спосіб зведення фундаменту для таких будівель - це гвинтові палі. Головною перевагою такого фундаменту, є його швидкість зведення, при цьому без додаткових витрат на підготовку грунту для облаштування фундаменту. Пальово-гвинтовий фундамент для ангарних будівель є монолітним ростверк, що розташовується на гвинтових палях з оцинкованої сталі. Палі монтують в грунт методом закручування. Так як, несуча здатність навантаження на одну гвинтову палю більше 3 тонн - такий фундамент є ще і найнадійнішим.


Переваги пальово - гвинтового фундаменту для швидкомонтованих будівель і ангарів:

  • Це економічний, простий і найшвидший спосіб установки фундаменту.
  • Гвинтові палі, можна також як і будівля, демонтувати і встановити в іншому місці.
  • Погодні умови і сезонність не впливають на монтаж свайно - гвинтового фундаменту.
  • При установці гвинтових паль не порушується природний ландшафт, так як відсутні роботи, пов'язані з підготовкою грунту.
  • Надійність пальово - гвинтового фундаменту обумовлена ​​якістю самих паль, тільки повністю оцинковані палі зовні і всередині, методом гарячого цинкування забезпечують термін експлуатації понад 50 років.


Ми виробляємо саме такі гвинтові палі, найвищої якості, які покриваються гарячим цинком згідно європейських норм DIN EN ISO 1461.

Ми будемо раді допомогти Вам у виборі гвинтових паль для швидкомонтованих будівель і ангарів!

Відвантаження продукції виробляємо по всій території України і за межі нашої країни.

Запрошуємо до співпраці партнерів!

Ви можете отримати будь-які консультації по телефону, замовивши зворотний дзвінок або відправивши нам повідомлення, заповнивши форму нижче.


Також пропонуємо вам Т-профіль та Т-з’єднувачі для рам воріт. З Т-системою від СП Прем’єр ви зможете швидше і дешевше виготовляти надійні металоконструкції.


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ