Website Builder

ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ЕНЕРГОСИСТЕМ

Застосування гвинтових паль в якості фундаменту різних конструкцій найбільш популярно в енергетичній галузі. Гвинтові палі використовують в якості опор нафтопроводів, опор газопроводів, опор теплотрас, опор ліній електропередачі, опор об'єктів сонячної і вітрової електроенергетики, опор щогл теле- радіо- і мобільного зв'язку.

Раніше в якості опор в енергетичній галузі використовували залізобетонні конструкції. Більш надійними опорами в порівнянні з залізобетонними конструкціями є гвинтові палі. При порівнянні характеристик і особливостей монтажу пальово - гвинтових і залізобетонних стовпів, переваги проектів установки пальового фундаменту очевидні:

  • для установки бетонного стовпа потрібне проведення масштабних земляних робіт. Пальові опори просто вкручують в землю, не завдаючи шкоди ландшафту і навколишньому середовищу;
  • установка залізобетонних стовпів на складній рельєфах, в складних кліматичних умовах - це складний, матеріаломісткості процес, що вимагає великих трудовитрат, залучення важкої техніки, все це впливає на вартість установки. Особливість конструкції гвинтових палі робить її універсальною для будь-яких грунтів, а монтаж не вимагає великих зусиль, часу і устаткування, тому обходиться значно дешевше;
  • гвинтові палі набагато менше схильні до зносу і деформації;
  • завдяки великій кількості витків лопаті, конструкція палі є надійною і не залежить від погодних умов і змін в грунті.


Ми виробляємо гвинтові палі, найвищої якості які проходять гарячу оцинковку згідно європейських норм DIN EN ISO 1461. Вони ідеально підходять в якості опор різних конструкцій в енергетичній галузі.

Ми будемо раді допомогти Вам у виборі гвинтових паль для опор різних конструкцій для монтажу енергосистем!

Відвантаження продукції виробляємо по всій території України і за межі нашої країни.

Запрошуємо до співпраці партнерів!

Ви можете отримати будь-які консультації по телефону, замовивши зворотний дзвінок або відправивши нам повідомлення, заповнивши форму нижче.


Якщо вам потрібна рама відкотних воріт з захистом від корозії, загляніть до нашого каталогу СП Прем’єр.


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ