mobirise.com

ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД

Для гідротехнічних споруд палі в якості фундаменту застосовують уже давно. Маяки на гвинтових палях почали будувати в Англії ще в середині 19 століття. Сьогодні при будівництві гідротехнічних споруд успішно застосовують оцинковані гвинтові палі. 


Палі для гідротехнічних споруд повинні бути довшими, ніж ті які використовують для звичайних фундаментів, чим глибше вгвинчена гвинтова паля, тим вище ступінь її стійкості до вертикальних, горизонтальних і льодовим навантажень.

При виборі паль для прибережних споруд потрібно спочатку вивчити глибину водойми, швидкість течії, коливання рівня води, особливості дна.

Для будівництва причалу або містка на водоймі, де відбувається весняне рух льоду, слід використовувати спеціальні палі посиленої конструкції, а конструкцію і форму споруди виконати в формі літери «Г».


Установка жорсткого ростверку на гвинтових палях дозволяє швидко, економно, не завдаючи шкоди ландшафту спорудити будь-яку споруду на воді: пірс, причал, рибальський місток, вимістку на рибальських водоймах, терасу над водою для відпочинку та пірнання, альтанку або будиночок для відпочинку над водою. Такий фундамент на гвинтових палях має такі переваги:


  • низька вартість в порівнянні з традиційними видами фундаменту;
  • не потрібно підготовчих земельних робіт - гвинтова паля вкручується в грунт водойми;
  • гвинтові палі підходять для будь-якого типу грунту і складного рельєфу дна;
  • термін служби паль не менше 50 років при використанні на водоймах, завдяки повній гарячого оцинкування;
  • сезонність і погодні умови не впливають на якість монтажу;
  • пальовий фундамент не вимагає обслуговування.


Висновок: пальово-гвинтовий фундамент ідеальний для будівництва гідротехнічних споруд.

Ми будемо раді допомогти Вам у виборі гвинтових паль для будівництва будь-яких гідротехнічних споруд!

Відвантаження продукції виробляємо по всій території України і за межі нашої країни.

Запрошуємо до співпраці партнерів!

Ви можете отримати будь-які консультації по телефону, замовивши зворотний дзвінок або відправивши нам повідомлення, заповнивши форму нижче.Ви також можете придбати у нас Т-з’єднувач та Т-профіль для рам воріт СП Прем’єр.


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ